SIEDZONKO BABYSMART – PODWYŻSZAJ POZIOM TWOJEGO DZIECKA!

Wyłączny dystrybutor rowerków biegowych FirstBIKE ma przyjemność przedstawić kolejny innowacyjny produkt, który otrzymał szereg prestiżowych nagród od rozmaitych organizacji parentingowych (w szczególności – ojcowskich!) i konsumenckich. Siedzonka BabySmart zostały zaprojektowane z myślą o małych dzieciach, przedszkolakach, a także dzieciach w wieku wczesnoszkolnym.

Produkty oferowane przez FirstBIKE mają wspólną cechę – są pomysłowe! Do tego wyglądają świetnie, chociaż nie stawiamy na efekciartwo. Nasze produkty wspomagają rozwój dzieci, pozwalają im na większą niezależność i ułatwiają życie rodzicom. A przede wszystkim – dzieciaki je uwielbiają!

Siedzonko BabySmart towarzyszy dziecku w długiej podróży od wysokiego dziecinnego krzesełka do karmienia do prawdziwego „dorosłego” krzesła. Dwuletnie dzieci często protestują, kiedy rodzice próbują posadzić je w wysokim krzesełku i przypiąć pasami. I nic dziwnego – starsze maluchy chcą być samodzielne, siedzieć razem z dorosłymi i jeść tak, jak oni. Problem jest w tym, że gdy dziecko usiądzie na zwykłym krześle, ma brodę na wysokości blatu lub musi klęczeć… W efekcie malec albo wraca do swojego wysokiego krzesełka (którego już nie lubi), albo rodzic rezygnuje z dobrych manier i biega za nim z łyżką w ręku.

Na siedzonku dziecko siedzi przy stole wyżej, znacznie dłużej i spokojniej. Jest mu wygodnie, więc się nie denerwuje. Lepiej je, rysuje i pisze. Staje się równorzędnym partnerem dla dorosłych, ma lepszy widok i do wszystkiego dosięga.

Siedzonka BabySmart nie trzeba w żaden sposób montować lub przypinać. Wystarczy położyć je na krześle a ono pod ciężarem dziecka przywiera do siedziska. Idealnie sprawdza się na krzesłach lub ławkach o gładkiej powierzchni wykonanej z drewna, tworzywa sztucznego lub skóry. Możno je jednak bez obaw używać także na krzesłach z wyściełanym siedziskiem lub całkowicie pokrytych tkaniną.

Dziecko szybko nauczy się samo siadać na siedzonku i samo z niego schodzić bez pomocy rodziców. Dzięki małej wadze (900 gramów) maluch wędruje z nim po całym mieszkaniu i kładzie tam, gdzie ma ochotę – nie tylko na krzesła, ale też na zimnej podłodze, kiedy układa klocki lub ogląda bajki. Producent dodaje do siedzonka wygodną torbę podróżną, dzięki której łatwo je zabrać do babci, do restauracji, fryzjera czy do teatru. Po prostu wszędzie tam, gdzie maluch lub przedszkolak potrzebuje siedzieć wyżej.

BabySmart produkowane są z nowoczesnego materiału – pianki Cooshee™. Stworzyła ją założycielka firmy, amerykańska projektantka Diane Zissu. Jako matka trojki dzieci dokładnie wiedziała, czego szuka. Cooshee™ to pianka z gładką i ciepłą “skórką”. Dzięki jej zastosowaniu siedzonko jest miękkie jak poduszka a jednocześnie stabilne. A co z utrzymaniem czystości? To proste – wystarczy tylko przetrzeć je szmatką.

Zaledwie tydzień po wprowadzeniu na rynek europejski, podczas Targów FOR KIDS 2010 w Pradze, grono ekspertów przyznało siedzonku BabySmart nagrodę GRAND PRIX za najlepszy produkt dla dzieci. Głównymi kryteriami wyboru zwycięzcy był niekonwencjonalny pomysł, wzór, wyjątkowa jakość w przystępnej cenie, bezpieczeństwo, rozwiązania technologiczne i spełnienie surowych norm wymaganych dla produktów przeznaczonych dla dzieci.NAGRODY

Podczas Targów FOR KIDS 2010 w Pradze, grono ekspertów przyznało siedzonku BabySmart nagrodę GRAND PRIX za najlepszy produkt dla dzieci.


W 2008 r. zostaje docenione przez amerykańskich ojców i nagrodzone w popularnym programie "The Mr. Dad Seal of Approval and GreatDad Recommends"


W 2008 r. amerykańskie matki uznają je najlepszym produktem w projekcie "Mom's Best Award Winner"


W 2008 r. siedzonko zwycięża w programie PTPA Media, Inc. "Parent Tested Parent Approved", czyli "Przetestowane i zatwierdzone przez rodziców"


W 2007 r. organizacja iParenting Media wprowadza siedzonko BabySmart na listę "Outstanding Products of 2007", czyli "Wyjątkowe produkty 2007 roku"


W 2006 r. siedzonko uzyskuje aprobatę niezależnej amerykańskiej instytucji ds. testów The National Parenting Center

NAGRODY

GRAND PRIX FOR KIDS 2010

  • grand prix
  • mba
  • mr.dad
  • npc
  • parenting media
  • Seal
  • Nagroda Rodzicow