SPRYTNY – PRZEWIJAK BABYSMART!

Wkrótce zostaniesz mamą? A może w rodzinie lub przyjaciół niedługo pojawi się dzidziuś?

Na przewijaku BabySmart można nie tylko brzdącowi zmienić pieluszkę, ale też można go wykąpać.

Po co kupować stojący przewijak – to tylko mebel, który zajmuje miejsce i wkrótce przestanie być potrzebny. Nasz przewijak możma położyć na komodzie, pralce, czy na podłodze. Dzięki swojej wadze piórkowej (1,3 kg) może być używany wszędzie tam, gdzie jest potrzebny – w mieszkaniu, w ogródku, na tarasie. Można go wziąć ze sobą do babci lub na urlop, czy na działkę.

Amerykańska projektantka, Diane Zissu, matka trójki dzieci, zwróciła szczególną uwagę na materiał, z którego wykonane są jej produkty. Cooshee™ to materiał posiadający efekt “ciepłej skórki”, który jest bardzo miły w kontakcie ze skórą. Dziecku leży się wygodnie i nie ma potrzeby podkładania pieluch tetrowych pod plecki.

Przewijak BabySmart jest elastyczny i miękki, ale jednocześnie sprężysty i zachowuje pierwotny kształt. Posiada podwyższone krawędzie dla maksymalnego bezpieczeństwa. W odróżnieniu od konwencjonalnych przewijaków, jest wodoodporny. Z łatwością można go wyczyścić poprzez przetarcie wilgotną ściereczką lub spłukanie pod bieżącą wodą.

Produkt jest anyalergiczny i antybakteryjny, nie zawiera ftalanów. Dostarczany jest w pięknym opakowaniu.

PS. Zarówno siedzonka BabySmart, zaprojektowane dla małych dzieci, przedszkolaków, a także dzieci w wieku wczesnoszkolnym, jak i przewijaki Babysmart są laureatami wielu prestiżowych nagród w USA.NAGRODY


Podczas Targów FOR KIDS 2010 w Pradze, grono ekspertów przyznało siedzonku BabySmart nagrodę GRAND PRIX za najlepszy produkt dla dzieci.


W 2008 r. amerykańskie matki uznają je najlepszym produktem w projekcie "Mom's Best Award Winner"


W 2008 r. siedzonko zwycięża w programie PTPA Media, Inc. "Parent Tested Parent Approved", czyli "Przetestowane i zatwierdzone przez rodziców"


W 2007 r. organizacja iParenting Media wprowadza siedzonko BabySmart na listę "Outstanding Products of 2007", czyli "Wyjątkowe produkty 2007 roku"

NAGRODY

GRAND PRIX FOR KIDS 2010

  • grand prix
  • mba
  • mr.dad
  • npc
  • parenting media
  • Seal
  • Nagroda Rodzicow