O NAS

Warto wiedzieć

First Bike to firma rodzinna, która specjalizuje się w innowacyjnych produktach dla dzieci, zapewniając znakomitą zabawę zarówno maluchom, jak i ich rodzicom. Nasze produkty, na pierwszy rzut oka różne, mają wiele wspólnych cech: doskonałą jakość, bezpieczeństwo i oryginalny design.

Naszym flagowym produktem są rowerki biegowe FirstBIKE – są to rowery bez pedałów dla dzieci w wieku 2-5 lat, dzięki którym dzieciaki w intuicyjny sposób uczą się utrzymywania równowagi. Ta metoda nauki sprawia, że boczne kółka przy rowerze stają się niepotrzebne. Jesteśmy przekonani, że First BIKE to najlepsze rowerki biegowe na rynku, a długa lista nagród i wyróżnień zdobytych przez ten produkt na wielu światowych rynkach może to potwierdzić. Przekonaj się sam na www.firstbike.com oraz www.firstbike.pl

Następnym produktem w naszej rodzinie jest siedzonko BabySmart – sprytna nakładka na krzesło lub fotel, która podnosi poziom dziecka. Najlepiej sprawdza się, kiedy malec wyrośnie już z wysokiego fotelika do jedzenia i zechce mieć więcej swobody. Dzięki BabySmart już nie tylko bródka sięga ponad stół, a rączki z łatwością dosięgną do talerzyka, czy kredek. Specjalny materiał, z którego podkładka jest zrobiona, stabilnie przywiera do powierzchni, dzięki czemu nie trzeba jej przypinać pasami, a dziecko może samodzielnie bezpiecznie wdrapywać się i z niej schodzić. Więcej na temat BabySmart znajdziesz tutaj www.babysmart.pl.

I wreszcie ZIPFY, amerykańskie sanki carvingowe. Zanim zdecydowaliśmy się je sprowadzić do Polski, poddaliśmy je licznym testom – jeździli na nich nasi przyjaciele i wrogowie, duzi i mali, ciężcy i leccy. Wynik testów był jednoznaczny i dlatego jesteś tu teraz, więc nie wahaj się spróbować sam i baw się dobrze! Sprawdź tutaj: www.zipfy.pl

PS. Siedzonko BabySmart jest laureatem wielu prestiżowych nagród w USA.

Zaledwie tydzień po wprowadzeniu na rynek europejski, podczas Targów FOR KIDS 2010 w Pradze, grono ekspertów przyznało siedzonku BabySmart nagrodę GRAND PRIXza najlepszy produkt dla dzieci. Głównymi kryteriami wyboru zwycięzcy był niekonwencjonalny pomysł, wzór, wyjątkowa jakość w przystępnej cenie, bezpieczeństwo, rozwiązania technologiczne i spełnienie surowych norm wymaganych dla produktów przeznaczonych dla dzieci.

NAGRODY

Nagroda GRAND PRIX za najlepszy produkt targów dziecięcych Praga 2010

  • grand prix
  • mba
  • mr.dad
  • npc
  • parenting media
  • Seal
  • Nagroda Rodzicow